fbpx

Potřeby pro koťata

Vítejte!

Pokud jste doposud neobjednávali na Zoohitu, lze přes tento odkaz získat 10% slevu na první objednávku (nad 799 je doprava zdarma, za každou objednávku dávají věrnostní body na odměny)
Pokud chcete čerpat zpětné bonusy z každé objednávky nejen na Zoohitu, ale i z mnoha dalších obchodů, využijte tento odkaz k registraci na Plná Pěneženka
(registraci udělejte před nákupem a nakoupit jděte přes odkaz na eshop zoohit z tohoto serveru, aby se zaregistroval váš nákup), doporučujeme, díky zpětným bonusům máme za 5 let vráceno již několik tisíc korun.
Na Zoohitu (nebo jinde) doporučuji objednat tyto položky:
Naše koťata umí od 2 měsíců věku používat toto WC s horním vstupem (tzn. hop in), výhodou tohoto wc je, že se z něj tolik nevynáší kočkolit
K WC doporučuji tuto velkou lopatku:
Nezbytnou potřebou jsou nůžky na zastřihování drápků
Škrabadlo:
Pokud chcete investovat do kvality zvolte škrabadlo od firmy Rajenpets www.rajenpets.cz
Oblíbená je u našich koček škrabadlo s “rozetou” a houpačkou. Škrabadla jsou velmi trvanlivá, bytelná a pratelná.
Krmivo:
Farmina N&D Prime (bez obilnin), verze kitten do cca 10 měsíců věku, poté volte variantu pro kastrované kočky, v případě, že od nás nemáte kočičku do chovu. V případě chovné kočky/kocoura pokračujete  a po roce věku zvolte variantu krmiva pro dospělé kočky.
Pelíšky:
cokoliv měkkého, hebkého co vás zaujme… velký výběr je jak na Zoohit tak i u Rajenpets (lze sladit potah škrabadla s potahem pelíšku)
Stelivo:
nejčastěji využíváme hrudkující stelivo běžně dostupné v hypermarketu, případně přidáváme vůni
Naše kočky nemají problém se silikátovým stelivem, stelivem z kukuřice (benek) případně i nehrudkujícím stelivem.